poniedziałek, 13 lipca 2015

Zakończenie programu Przeczytam wszystkich

Na blogu publikowane są dziwne komentarze, sugerujące że chcę zebrać jak największą liczbę punktów w programie Przeczytam Wszystkich i stąd mój ostatni wpis o tym programie. Na moim koncie nie ma już żadnych punktów, ponieważ już dawno całość wymieniłam. 
Pisząc ostatni post (19 czerwca) nie było jeszcze wiadomości o jego zamknięciu. Decyzja ta została do mnie wysłana dopiero 28 czerwca. Ostatni wpis odnośnie programu został usunięty, ale zostało tych wpisów jeszcze kilka, niestety nie mam czasu "bawić się" w ich zmienianie i usuwanie. Dlatego informuję, że program Przeczytam Wszystkich zostaje zamknięty i nie ma sensu się tam rejestrować, bo nowi użytkownicy nie uzbierają na tyle dużo punktów aby odebrać nagrodę.
Moje wpisy odnośnie tego programu miały charakter informacyjny. Dzięki temu programowi otrzymałam 25 nagród - głównie książek i bardzo żałuję, że program zostaje zamknięty. 

6 komentarzy:

 1. Znalazłam dzisiaj taką stronę www.Zaczytaj.pl ja już się zapisałam :) ciekawe jak będzie działać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam tam konto dostałam skarbonkę,słuchawki,bon do H&M,doładowanie 5zł i smycz.Świetna sprawa takie zbieranie:)
  Słyszałam,ze będzie coś podobnego do PW od 1września:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczytaj.pl powstało,ale punkty zdobywa się bardzo słabo, zadania i inne rzeczy są odblokowane dopiero po zebraniu 100 punktów,a 100 punktów zbiera się jakoś trochę więcej niż miesiąc,bo nikt przecież nie siedzi 24 godz przy komp

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej a ja już uzbierałam 100 punktów w trzy dni i mam dostęp do zadań, pisałam do Zaczytaj.pl z pytaniem czy będzie więcej możliwości zbierania punktów i otrzymałam odpowiedź ,że nowe serwisy będą się pojawiać i ciekawe akcje punktowe też, myślę ,że trzeba dać im szanse, dopiero wystartowali ale fajnie to wygląda zdecydowanie przyjemniejsza kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witamy,

  Potwierdzamy wystartowaliśmy 1 września, nasz projekt działa 4 dni, jesteśmy w trakcie rozmów z Partnerami i postaramy się by nasza lista serwisów była dla Was coraz ciekawsza :) Prosimy jednak o kredyt zaufania mamy dopiero 4 dni :)

  8 września zapraszamy do udziału w specjalnym konkursie, szczegóły znajdziecie na naszej stronie http://www.Zaczytaj.pl a tymczasem zapraszamy do wywiadu w którym poznacie nasze najważniejsze plany i możliwości rozwoju projektu. http://e-biznes.pl/zaczytaj-pl/

  Pozdrawiamy
  Zespół Zaczytaj.pl

  OdpowiedzUsuń